Sparing z FC APOEL już za nami i tym samym nasza zbiórka na letnie kolonie podopiecznych Fundacji Obudź Nadzieję również pozytywnie ukończona. Dzięki  wsparciu Biało-Zielonych dodatkowe 10.560 złotych wsparło organizację wyjazdów dla dzieci. Więcej dowiecie się z Facebooka Fundacji Obudź Nadzieję. Możemy Wam jednak zdradzić, że obozy ku radości dzieci już się rozpoczęły.

50 podopiecznych Fundacji wypocznie na Kaszubach w trakcie dwóch turnusów. Jak będą spędzać czas?

Nie zabraknie im z pewnością zajęć rekreacyjno-sportowych. Bliskość jeziora stwarza nie tylko możliwość dla pływania, korzystania z kajaków i rowerków wodnych. Wśród zajęć dodatkowych zaplanowane został trening umiejętności społecznych, basen, gra w piłkę nożną, footgolf, minigolf, ognisko, wycieczka do Kościerzyny, kino, zwiedzanie Muzeum Ziemi Kościerskiej oraz labiryntów w Blizinach. Przed dziećmi moc atrakcji!

2018-07-04T14:01:17+00:00